ТОВ «Автопланета-Моторс» - партнер у науково-виробничому співробітництві!

16 березня 2021 року викладачі кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва відвідали ТОВ «Автопланета-Моторс» (м. Полтава, вул. Сінна, 47). В зустрічі брали участь Горбенко Олександр, Лапенко Григорій, Келемеш Антонкерівник відділу гарантії Пуглій Юрій та директор ТОВ «Автопланета-моторс» Теличко Олексій.

ТОВ «Автопланета-Моторс» – офіційний дилер КІА в Полтаві та регіоні. Компанія займається продажом автомобілів, додаткового обладнання, запасних частин та надає послуги з технічного сервісу автомобілів.

Теличко Олексій та Пуглій Юрій є випускниками інженерно-технологічного факультету.

Під час спілкування було відмічено, що на інженерно-технологічному факультету провадять якісну підготовку фахівців. Зараз у компанії працюють випускники факультету Вадим Іващенко (випуск 2010 року) та Сергій Симітко (випуск 2020 року).

Метою візиту було підписання договору про науково-виробниче співробітництво з ТОВ «Автопланета-Моторс».

Викладачі ознайомились із сучасними технологіями і засобами діагностування та обслуговування автомобілів закордонного виробництва.

Обговорено питання про проведення екскурсій, виїзних занять, виробничих практик для студентів; проведення тренінгів для викладачів кафедри; обговорено пропозиції щодо оновлення освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 208 Агроінженерія.

Співробітники кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва продовжують співпрацю із виробництвом для підвищення якості провадження навчального процесу. Висловлюємо вдячність керівництву ТОВ «Автопланета-Моторс» за цікаву зустріч і будуємо плани на подальшу плідну співпрацю.

Пишаємося нашими випускниками!

Кафедра ТЗМАВ