Тестування з іноземної мови здобувачів 4 курсу СВО бакалавр спеціальностей 133 Галузеве машинобудування та 208 Агроінженерія

З метою виявлення рівня сформованості іншомовної комунікативної компетентності з іноземної мови (англійська, німецька) з урахуванням Загальноєвропейських рекомендацій мовної освіти (рівень В1-В2) у здобувачів вищої освіти 4 курсу освітнього ступеня бакалавр ОПП Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва спеціальності 208 Агроінженерія, 4 курсу нормативного терміну навчання та 2 курсу скороченого терміну навчання освітнього ступеня бакалавр ОПП Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва спеціальності 133 Галузеве машинобудування 10 грудня 2020 року  проведено контроль знань з іноземної мови у формі тестування.

Спочатку була проведена відео-конференція в Google Meet в ході якої здобувачам вищої освіти провели консультацію стосовно проведення тестування.

Виступили керівник відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Юлія Романченко, декан інженерно-технологічного факультету Ігор Дудніков, заступник декана з навчально-методичної роботи Антон Келемеш, старший викладач кафедри гуманітарних та соціальних дисциплін Олена Савенкова.

Потім здобувачі розпочали тестування за матеріалами, що були реалізовані за допомогою Google Форми. Тривалість тестування 1 година.
Результати очікуються наступного тижня.

Кафедра ТЗМАВ