Тематична зустріч «Soft skills: чому ці навички такі важливі сьогодні?»

27 вересня 2023 року представниця психологічної служби ПДАУ, соціальна педагогиня канд. пед. наук, доцентка Юлія Овсієнко провела тематичну бесіду «Soft skills: чому ці навички такі важливі сьогодні?» зі здобувачами вищої освіти за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія.

Пані Юлія розповіла студентам про головні завдання та напрями роботи психологічної служби ПДАУ, познайомила зі сторінками сайту психологічної служби, де здобувачі можуть отримати телефони гарячих ліній і посилання на студентські служби підтримки в разі нагальної потреби в психологічній допомозі, а також переглянути корисну інформацію про самодопомогу під час війни.

Студенти дізналися про значення поняття «soft skills», як розвивати ці навички, а також виконали вправи для «прокачки креативності». Пані Юлія звернула увагу студентів на те, що під час викладання навчальних дисциплін викладачі формують у них як «soft skills», так і «hard skills».

Наприкінці зустрічі студенти домовилися з представницею психологічної служби спланувати тематику тренінгових занять, які б були цікаві й корисні для їхнього професійного й особистісного зростання.