Тематична виставка "Першопроходець органічного землеробства"

У рамках круглого столу, присвяченого пам'яті Антонця Семена Свиридоновича, що відбувся 1 березня, бібліотекою ПДАУ була організована тематична виставка «Першопроходець органічного землеробства».
Антонець Семен Свиридонович – український аграрій, інноватор сільського господарства та вчений, який протягом 40 років успішно реалізував унікальну систему органічного землеробства.
У 1956-1962 рр. навчався на заочному відділенні зоотехнічного факультету Полтавського сільськогосподарського інституту (нині – Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ ).
Лауреат Міжнародного Академічного рейтингу популярності «Золота фортуна» (2005), отримав Міжнародну нагороду «Лаври Слави» (2003) і нагороду Європейської асамблеї бізнесу (Оксфорд, Англія, 2005).
Є автором близько 150 наукових і науково-популярних праць та 4-х патентів.
Детальніше про ці та інші цікаві факти з життя і діяльності Семена Антонця можна дізнатися з книг, газетних вирізок, журнальних та газетних статей, що були представлені на виставці.