Тематична книжкова виставка до Всеукраїнського дня психолога

Всеукраїнський день психолога - це день, коли ми віддаємо належну шану та дякуємо всім психологам, які працюють над збереженням психічного здоров'я українців.

Хочемо висловити величезну подяку психологічній службі ПДАУ на чолі з Іриною Плаксієнко за неоціненний внесок у підтримку та збереження психічного здоров'я студентів та співробітників ПДАУ! Ваша професійна підтримка та поради є невіддільною частиною нашого університетського середовища.

У рамках заходу, організованого психологічною службою ПДАУ на честь цього свята, наша бібліотека організувала тематичну книжкову виставку з найцікавішою літературою з психології.

Завітайте у бібліотеку, щоб знайти цінні та корисні поради й рекомендації для збереження психічного здоров'я та підтримки емоційного добробуту!