Театралізована вистава з інтерактивною грою "Любов у житті Т. Шевченка"

Напередодні 210-річчя від дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка бібліотека ПДАУ, Студія поетичної творчості ПДАУ, Народний музей історії ПДАУ на чолі з Наталією Локес за сприяння Кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАУ та її завідувачки Наталії Сизоненко провели театралізовану виставу "Любов у житті Т. Шевченка".

До глядачів завітали Оксана Коваленко, Варвара Репніна, Ганна Закревська, Ликера Полусмак і поділилися своїми історіями стосунків з Шевченком, почуттями до нього і своїми долями, коли він зник з їхнього життя.

Завітав до нас і сам Тарас Шевченко, розповівши про жінок, яки залишили глибокий слід в його душі та надихнули на створення незабутніх ліричних поезій та картин.
Тетяна Василенко, художній керівник Студії поетичної творчості, прочитала поему "Прощай, любов!", натхненням для написання якої стали історії кохання, взаємин із жінками та самотність Тараса Шевченка.

Сюрпризом для присутніх стала можливість відчути себе у ролі поетів та художників, стати справжніми Шевченками. Римування, складання віршів, знаючи лише останнє слово попереднього рядка, малювання ілюстрацій до вибраних віршів поета, відгадування рядків віршів Тараса Григоровича за смайликами - все це викликало неабиякий захват у гостей заходу!

Дякуємо нашим акторкам, студенткам першого курсу спеціальності "Філологія" Насті Рябуха, Ользі Манойло, Юлії Стародуб, Ганні Кучер та актору Сергію Мазному за таке неймовірне перевтілення.

Окрема подяка народному фольклорному ансамблю «МАЛАНКА» за атмосферний виступ.