Стипендіальна програма Завтра.UA 2010 р. Підсумки конкурсу

Нарешті оголошено підсумки конкурсу! Зранку 30 квітня в Аграрній академії можна було побачити аж 12 щасливих облич переможців! Жоден із них ніяк не міг повірити у те, що відтер він має честь назвати себе Стипендіатом фонду Завтра.ua. Проте повірити довелося, адже на них чекали нові, не менш захоплюючі події. 17 травня наші переможці вирушили на 3-денний форум стипендіатів, що відбувався під Києвом у санаторії «Пролісок», куди з’їхалися переможці четвертого щорічного конкурсного добору Фонду Віктора Пінчука. Приїхавши сюди, ми знали одне: сумувати тут не доведеться. І це дійсно було так: нові знайомства, цікаві змагання, а головне – можливість долучитися до соціальної діяльності та поспілкуватися з відомими людьми – усе це захоплювало та додавало творчого азарту. Першого дня стипендіати представляли свої рідні міста. Одне можемо сказати напевно: Полтаву запам’ятали всі. За кількістю студенти з Аграрної академії посіли четверте місце, поступившись лише найбільшим містам України. На форум потрапили студенти із 63 навчальних закладів з усіх регіонів нашої держави.

Та найцікавішими були наступні два дні, на протязі яких кожен мав змогу долучитися до соціальної діяльності, взявши участь у створенні соціального проекту. Години виснажливої праці та «мозкових штурмів» на пройшли даремно: кожен соціальний проект ніс у собі неабияку значимість і суспільну корисність.

Всі ми дружні, як сім’я!!!
Ось дівчата, з ними – Я!!!

Українське – це модно!!!!

Та лише три з двадцяти проектів стали переможцями і мають шанс бути реалізованими за рахунок фінансування з боку Фонду Віктора Пінчука. Останній же день став найнепередбачуванішим. Мабуть, найбільше стипендіати запам’ятали зустрічі з відомими гостями, які завітали, аби поділитися з ними своїм життєвим досвідом та формулами успіху. Стипендіати мали змогу поспілкуватися з Генеральним директором Нового каналу Іриною Лисенко, генеральним продюсером Нового каналу Оксаною Панасівською, лідером політичної партії «Фронт Змін» Арсенієм Яценюком, Генеральним директором «Microsoft Ukraine» Дмитром Шимковим, президентом Icon Private Equity Кирилом Дмітрієвим, керуючим директором «Dragon Capital» Томаш Фіала, засновником благодійного фонду та ресторатором Маргаритою Січкар, ведучим програми «Свобода слова» Андрієм Куліковим, засновником програми «Завтра.UA» Віктором Пінчуком та іншими.

Наші друзі!

Кожен із відомих гостей з цікавістю та запалом спілкувався зі стипендіатами, залишивши приємні враження та незабутні спогади.

Запам’яталося кожному і неофіційне спілкування із засновником Фонду – Віктором Пінчуком. Стипендіати із захопленням ловили кожне слово, сказане людиною, на яку не гріх бажати рівнятися в житті.

І от останній вечір: багаття, дискотека, спілкування з новими друзями. Неабияким сюрпризом став виступ співачки Джамали. Словом, кожен взяв для себе цінний досвід, нові враження, які запам’ятаються назавжди.

Відпочинок у стилі Завтра.UA