Студенти спеціальності «Ветеринарна медицина» пройшли навчальну практику на базі ПП «Агроекологія» Шишацького району

З 26  березня по 13 квітня 2018 р. на базі ПП «Агроекологія» Шишацького району  студенти 4 курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» під керівництвом доцентів кафедри терапії Кравченка С. О. та Супруненка К. В. проходили навчальну практику «Внутрішні хвороби тварин».

Співпраця з ПП «Агроекологія» сприяє закріпленню в умовах виробництва знань, вмінь майбутніх ветеринарів.  Студенти переймали досвід фахівців господарства у роботі із великою рогатою худобою.

На фермах практиканти допомагали брати в худоби кров для досліджень, робити щеплення, оглядати тварин тощо.

Студенти та викладачі академії висловлюють щиру вдячність керівництву ПП «Агроекологія», а також ветеринарним лікарям господарства на чолі з Колотаєм А. І. за сприяння проведення навчальної практики.