Студенти ПДАУ відвідали ливарно-механічний завод

25 жовтня 2023 року студенти інженерно-технологічного факультету ПДАУ (освітні програми Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва) та всі охочі у рамках практичної підготовки на базі стейкхолдерів Університету та укладеного договору про співробітництво у науково-технічній сфері відвідали ПП «Ливарно-механічний завод».

Підприємство є одним із найбільших у Європі із виробництва насосів для гідротранспорту (ґрунтових, пульпових, шламових, шлакових, водяних, каналізаційних) і насосних установок з різними типами приводів. Після проведення вступного інструктажу, пояснення правил перебування на території директор підприємства поділився з гостями досвідом роботи, розповів про основні напрями діяльності, детально ознайомив із номенклатурою продукції та специфікою технологічних процесів. Студенти побували в ливарному, механічному та термічному цехах, на ділянках чавунного та сталевого литва, складання та агрегатування.

Студентів також ознайомили з особливостями технологічних процесів виготовлення насосного обладнання на всіх етапах виробництва: від постачання сировини до виходу готової продукції, на власні очі побачили нову дільницю з виготовлення насосів із діаметральними розмірами деталей до 5 метрів.

Загалом спілкування із виробничниками тривало понад дві години, упродовж яких студенти отримали цінні практичні поради щодо необхідності набуття сучасним фахівцем різноманітних hard та soft skills.

Висловлюємо вдячність технічному директору ПП «Ливарно-механічний завод» Тарасу ЦИЦАКУ за активну участь у формуванні фахових компетентностей здобувачів вищої освіти, а також декану інженерно-технологічного факультету Олександрі БІЛОВОД і професору кафедри механічної та електричної інженерії Анатолію СЕМЕНОВУ за активну участь в організації заходу.