Студенти ПДАА – переможці Стипендіальної програми “Завтра.UA” 2009р.

Полтавська державна аграрна академія – завжди перша!!!!!

Студенти ПДАА здобули перемогу у Стипендіальній програмі “Завтра.UA”— першій в Україні загальнонаціональній програмі підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки.

Стипендіальна програма започаткована у 2006 році. У 2009 році студенти Полтавських ВНЗ взяли у ній участь.

І як не дивно – всі з нашої академії!

Загальна кількість – 12 осіб. Четверо із них здобули перемогу, завдяки ґрунтовним науковим роботам, які отримали високу оцінку у відбіркових етапах конкурсу.

Вражають масштаби самої програми – в цьому році для участі у конкурсному доборі Стипендіальної програми “Завтра.UA” було направлено 1445 пакетів документів із 54 ВНЗ України!

У березні група тренерів приїздила проводила очні одноденні ставки змагальної процедури серед переможців 2-го етапу конкурсу.

Наша академія гостинно зустріла їх на чолі з Іриною Анатоліївною Гуцал – адміністратором Стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука.

До нас приїхали студенти з Кременчука та Сум. Майже весь день ми були під враженням проведених тренінгів!

Було дуже захоплююче!

Переможці Стипендіальної програми “Завтра.UA” 2008/2009 рр.:

Лазеба Євгенія Сергіївна
Продовольча безпека України: тенденції та напрями її забезпечення

Черніков Дмитро Ігорович
Методика формування портфеля  фінансових інвестицій

Черниш Микола Михайлович
Удосконалення технологічного процесу збирання сільськогосподарських культур шляхом модернізації запобіжного пристрою

Запорожченко Тетяна Григорівна
Енергетична безпека України та шляхи подолання існуючої залежності

…І ми поїхали на нагородження!!!!!!!

У Києві відбувся 2-й Молодіжний форум загальнонаціональної стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука, що проходив з 16 по 19 травня 2009 року. Подія зібрала 318 кращих студентів України — переможців цьогорічного відбіркового конкурсу, до яких приєдналися стипендіати минулих років.

Перші два дні роботи молодіжного форуму “Завтра.UA” були присвячені командотворчим та проектним тренінгам і розробці соціальних проектів. Фінальний захід відбувся у понеділок 18 травня. У цей день стипендіати, разом із запрошеними гостями презентували результати своєї роботи, а також відбулася церемонія їх нагородження дипломами програми “Завтра.UA”.

У ході роботи Форуму стипендіатами було розроблено понад 20 соціальних проектів, 7 з яких було доопрацьовано та фіналізовано спільно з відомими успішними українцями: партнерами стипендіатів “Завтра.UA” стали Святослав Вакарчук, Павло Гудімов, Кирило Дмітрієв, Віталій Кличко, Андрій Курков, Лілія Подкопаєва, Олег Скрипка та Сергій Тигіпко. Під час представлення проектів на фінальній церемонії гості Форуму зголосились підтримати реалізацію спільно розроблених ініціатив.

Цікаво!!!

З 21 до 31 липня 2009 року в рамках проекту “Заповідник–2009” стипендіати Програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука брали участь у реалізації проекту в Національному природному парку “Гомільшанські ліси”, що на Харківщині.

Учасники проекту провели соціологічно-просвітницьке опитування місцевого населення та відпочиваючих з метою виявлення рівня обізнаності про існування НПП “Гомільшанські ліси” та інших об’єктів природно-заповідного фонду, з просвітньою метою розказали про задачі, які вирішує Національній природній парк. Окрім того, стипендіати взяли участь в облаштуванні екологічної стежки “Алано-Болгарське городище” та надали допомогу у прибиранні сміття на території парку.

Тож ми хочемо побажати Вам брати участь у таких заходах і разом з нами перемагати!!!!!!