Студентський науковий гурток "Математичні методи в інформаційних системах"

12 вересня 2022 року відбулося чергове засідання студентського гуртка "Математичні методи в інформаційних системах" під керівництвом доцентки кафедри інформаційних систем та технологій Одарущенко Олени за темою "Мінімалізація релейно-контактних схем".

Відомо, що для математичного опису електротехнічних пристроїв, які складаються з контактів та реле, що функціонують в дискретні моменти часу застосовують контактні схеми. За допомогою контактних схем можна представити будь-яку булеву функцію.

У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 126 "Інформаційні системи та технології" 3 та 5 років навчання. Всі учасники засідання взяли активну участь в рішенні запропонованих задач та обговоренні методики іх вирішення.