Студентська зустріч з фахівцями відділу верифікації програмного забезпечення: досвід та перспективи від НВП «Радікс»

11 квітня 2024 року відбулась зустріч студентів Полтавського фахового коледжу Національного університету харчових технологій, які навчаються за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» з фахівцями відділу верифікації програмного забезпечення науково-виробничого підприємства «Радікс». Організували зустріч викладач фахових дисциплін коледжа, кандидат технічних наук, доцент Олексій Тиртишніков, професор кафедри інформаційних систем та технологій д.т.н.. професор Одарущенко Олег Миколайович, провів зустріч старший інженер-програміст відділу верифікації В’ячеслав Шаманський.

Він прочитав студентам оглядову лекцію, ознайомив з історією підприємства, основними напрямами його діяльності. Здобувачі освіти розглянули зразки продукції підприємства (системи управління технологічними процесами та забезпечення безпеки атомних електростанцій), дізналися про перспективи розвитку НВП «Радікс». Студентів було детально проінформовано про особливоситі продовження навчання в Полтавському державному аграрному університеті за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології».

За відгуками студентів, зустріч була цікавою та корисною.