Студентська рада факультету обліку і фінансів

Студентська рада  орган студентського самоврядування, метою якого створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці.

Студрада ФОФ  це активна сучасна молодь, діяльність якої спрамована на забезпечення повнішого, цікавішого та веселішого життя наших студентів! Ставимо собі за мету захист прав студентів, організацію культурно-просвітницьких, спортивних заходів як академічного так і міського рівня, зокрема:

забезпечення і захист прав та інтересів студентів;
забезпечення виконання студентами своїх обов'язків;
формування у студентів національної свідомості, гідності та самоповаги, гордості за свій навчальний заклад;
сприяння навчальній діяльності студентів, залучення їх до науково-дослідної роботи, підвищення якості навчання;
залучення студентів до безпосередньої участі у реалізації державної молодіжної політики;
організація співробітництва зі студентами інших вищих навчальних закладів і молодіжними організаціями, в тому числі зарубіжними і міжнародними;
координація роботи студентів з викладачами, наставниками академічних груп (кураторами) та кафедрами;
залучення студентів до художньої самодіяльності;
організація і проведення вечорів відпочинку, концертів, конкурсів та інших заходів, що носять культурно-розважальний, оздоровчо-спортивний і виховний характер.

С к л а д   с т у д е н с ь к о ї   р а д и

факультету обліку та фінансів

Голова студентської ради –

Заступник голови студентської ради –

Голова комісії захисту прав та інтересів студентів

Яна Карпюк

Голова комісії культури

Віка Полив'яна

Голова медіа відділу –

Женя Качаненко

Голова комісії спорту

Женя Свінціцька Саша Гонтовий Макс Сідак
Ваня Самойлов Сергій Деркач Артем Королько
Костя Браїлко Богдан Браїлко Аня Савченко
Артем Худенко Даша Новікова Ігор Євсеєв
Ліза Безкровна Діма Плахота
Аня Капуста Віка Березняк Богдан Медвінський

Діяльність Студради ФОФ

Культурна

Лідери "Малахіту"

Боги гумору

Адаптиви першачків 2021

Спортивна

Тільки ФОФ - тільки перемоги!!!

Наукова
Дебати з актуальних питань

Конференція за результатами виробничої практики бакалаврів

Свято першокурсника ПДАА 2021

Декор гуртожитків до свята Halloween

День молодого спеціаліста "Твій професійний старт 2018" у міжнародному виставковому центрі (м. Київ)

І багато, багато цікавого можна побачити та почути у нас ⇒ Facebook & Instagram
Приєднуйтесь до ФОФ - ми найкращі!!!