СТЕЙКХОЛДЕРИ – ПОСТІЙНІ ПАРТНЕРИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В ПОЛТАВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

У сучасних умовах розвитку системи вищої освіти співпраця з роботодавцями є запорукою успішної підготовки майбутніх фахівців. Навіть у нелегкий для нашої держави час – вторгнення російських окупантів в Україну – Університет продовжує тісно контактувати  з практиками.

Однією з таких комунікацій стала зустріч 6 квітня 2022 року на відкритій онлайн-лекції з дисципліни «Банківська система» здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра факультету обліку та фінансів (ФБСС_41, 42) із керівницею  відділення № 460 Полтавського регіонального управління UKRSIBBANK Наталією  Єгоровою. На лекції також був присутній заступник декана факультету обліку та фінансів к. е. н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олександр Безкровний.

Учасники зустрічі обрали таку актуальну тему: «Диджиталізація в банківській діяльності» (лекторка Юлія Глущенко, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри  фінансів, банківської справи та страхування).

На лекційному занятті розглядалися такі важливі питання, як  теоретичні аспекти організації процесу диджиталізації в банківській діяльності у світі та в Україні, її особливості в контексті здійснення банківських операцій і послуг у сучасних умовах, переваги Інтернет-банкінгу та мобільних додатків, розвиток сучасних цифрових продуктів, а також упровадження протоколів безпеки та технологій захисту персональних даних користувачів.

У процесі обговорення теми Наталія Єгорова розкрила питання диджиталізації в контексті здійснення банківських операцій і послуг в UKRSIBBANK, зокрема ті, що виникають в умовах російського вторгнення в Україну. Також обговорили питання онлайн-практики в UKRSIBBANK для здобувачів вищої освіти Університету.

Олександр Безкровний подякував UKRSIBBANK, його представниці Наталії Єгоровій, за співпрацю та зазначив, що і надалі ПДАУ буде тісно співпрацювати з роботодавцями.