Стажування науково-педагогічних працівників на виробництві – невід’ємна складова якісної освіти

Для забезпечення якості освітнього процесу та професійного розвитку науково-педагогічні працівники кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.

Протягом січня доценти кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Сергій Ляшенко та Юрій Яценко проходять стажування на базі ПП «Агроекологія» Миргородського району Полтавської області – найбільшому в Україні підприємстві, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства.

В рамках зустрічей із спеціалістами ПП «Агроекологія» було отримано підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки науково-педагогічних працівників шляхом опанування новітніх унікальних методів та технологій, набуття досвіду провадження науково-дослідної діяльності.

Фахівці інженерно-технологічної служби ПП «Агроекологія» надали викладачам інструменти (та практики), які можуть бути використанні з метою підвищення якості викладання; визначення проблем, з якими система інженерної служби буде зустрічатися найближчим часом.

Виробниче стажування триває і дає можливість всім учасникам набути цінного практичного досвіду та дізнатись про інноваційні підходи щодо особливостей ведення органічного землеробства, та інноваційних технологій які використовуються в умовах ПП «Агроекологія» Миргородського району Полтавської області.