Співробітництво кафедри з міською радою

14-15 лютого 2020 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. У роботі журі відділення хімії та біології (секція загальної біології, зоології і ботаніки) взяв участь доцент кафедри технологій дрібного тваринництва Богдан Шаферівський. За результатами виконання контрольних робіт та захисту науково-дослідницьких робіт було визначено 10 переможців. Роботи цих учнів будуть представлені в м. Києві на завершальному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.