Співпраця зі стейкголдером ТОВ «Ерідон Тех»

22 вересня 2022 року здобувачам вищої освіти спеціальності 208 Агроінженерія була проведена гостьова лекція представником ТОВ «Ерідон Тех» Віталієм Олексієнком на тему: «Сучасний зернозбиральний комбайн Claas Trion – комбайн який створений для тебе». Студенти ознайомилися із новинками в комбайнах Claas, сучасними системами автоматичного контролю роботи комбайна та особливостями нової генерації комбайнів Claas Trion. Представлена інформація допоможе сформувати фахові компетентності в здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва та володіти інформацією стосовно тенденцій розвитку сучасного машинобудування.

© Разом ПРАЦЮЄМО – разом ВИГРАЄМО!