Співпраця зі стейкголдерами освітньо-професійних програм

01 листопада 2022 року відбулася зустріч викладачів кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Горбенка Олександра, Лапенка Григорія та Лапенка Тараса з керівництвом ТОВ «Агротехсервіс» Колотієм Віктором та Колотієм Юрієм. Зібрання було присвячене налагодженню співпраці між учасниками освітнього процесу та представниками виробництва.

На зустрічі обговорили питання щодо реалізації освітніх програм інженерно-технологічного факультету, можливості проходження виробничих практик на підприємстві, проблеми та шляхи вирішення сучасних проблем сільськогосподарського виробництва. Адміністрація підприємства надала можливість оглянути виробничу базу, охарактеризувала тенденції розвитку аграрного сектору, його особливості та перспективи.

Плідна співпраця обох сторін була підтверджена підписанням договору про науково-виробниче співробітництво між Полтавським державним аграрним університетом та керівництвом ТОВ «Агротехсервіс».

Бажаємо нашим стейкголдерам подальших успіхів, зростання та стабільності в сучасних нестійких економічних умовах.