Співпраця зі стейголдером освітньої програми

У рамках Тижня інженерно-технологічного факультету організовано зустріч зі стейкголдером освітньої програми «Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва», директором ФГ «Григорівське» НЕСКОРОМНИМ Олегом. Разом із викладачами кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту обговорили інноваційні тенденції, які застосовуються сьогодні при виробництві сільськогосподарської продукції.

Олег Петрович відвідав засідання, на якому разом із завідувачем кафедри Олександром ГОРБЕНКОМ, намітили подальшу співпрацю по виконанню науково-дослідної роботи «Розробка рекомендацій щодо практичного застосування систем точного землеробства при вирощуванні сільськогосподарських культур». Застосування результатів даної роботи у навчальному процесі дозволить краще оволодіти здобувачами вищої освіти компетентностями, які націлені на розв’язування складних задач та практичних проблем у галузі агропромислового виробництва на принципах систем точного землеробства.

Дякуємо кожному, хто долучається до покращення освітнього процесу.