Співпраця з Ukrainian Food Valley

Ukrainian Food Valley (UFV) — спільнота експертів та агровиробників, що є каталізатором створення в Україні сталої та самодостатньої агропродовольчої екосистеми.

Її учасники створюють, просувають та продають інноваційні продукти й рішення, затребувані на глобальному ринку.

Ми розділяємо *п’ять принципів сталого агровиробництва та об’єдналися для навчання і спільних досліджень.

Експерти зі сталого розвитку та адаптивного землеробства, які входять до UFV, проводять навчання, здійснюють бізнес-консалтинг та іншими способами допомагають фермерам у впровадженні розумних агротехнологій та експорті продовольства. Увага приділяється всьому ланцюгу створення цінності агропродукту.

Професор кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, д.е.н., професор Юлія Самойлик та доцент кафедри  підприємництва і права, к.е.н., доцент Наталія Демяненко пройшли річне навчання за проектом "Міні-MBA" від  Ukrainian Food Valley (UFV),  а також учпішно закінчили Школу викладацької майстерності, що стало можливим завдяки грантовій підпримці USAID.

Крім того, фахівці Ukrainian Food Valley (UFV) тісно співпрацюють із викладачами та здобувачами Полтавського державного аграрного унівеситету, зокрема, долучаються до читання лекцій, проведення практик, обговорення освітніх програм, беруть участь у конференціях, круглих столах та інших публічних заходах

Зустріч з Наталією Маєвською - виконавчим директором громадської спілки "Ukrainian Food Valley", координатором проєкту SHE FARMS UFV,  випускницею Києво-Могилянської бізнес школи kmbs AgriFood-MBA-1, аспіранткою Поліського національного університету, фермеркою

Школа викладацької майстерності

Завершальна зустріч проекту "Міні-МВА" від  UFV