Співпраця з EducationsUSA - мережею Державного департаменту США

В епоху глобалізації та інтернаціоналізації неоціненними є можливості щодо вивчення досвіду країн-лідерів в освітньому середовищі. Університети США тривалий час посідають найвищі позиції у всіх світових рейтингах. Д.е.н., професор Самойлик Юлія Василівна долучилась до співпраці з EducationUSA та взяла участь у різноманітних проектах цієї організації.
EducationUSA - це мережа Державного департаменту США, що складається з понад 430 міжнародних центрів консультування студентів у понад 175 країнах та територіях. Мережа пропагує вищу освіту в США студентам усього світу, пропонуючи точну, вичерпну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах США. EducationUSA також надає послуги спільноті вищих навчальних закладів США, щоб допомогти керівникам інституцій досягти своїх цілей щодо набору кадрів та інтернаціоналізації в університетському містечку.
Дуже цікавим та пізнавальним був Третій Український міжнародний освітній форум, а також багато корисної інформації було представлено під час практично-орієнтованого майстер-класу на тему: "Міжнародна освіта: дипломатичний протокол, комунікація та пошук партнерів". Приємно також було отримати друковані матеріали та сертифікати.
Разом із завідувачем нашої кафедри економіки та МЕВ, доктором економічних наук, професором, член-кореспондентом НААН України Петром Макаренком ми вирішили присвятити чергове засідання Клубу аспірантів "ДЕКА" питанню інтернаціоналізації освіти і детально розповісти про проекти EducationUSA . Це буде ще одним стимулом для наших молодих науковцім розширювати горизонти своїх досліджень та підвищувати рівень володіння іноземними мовами!