Співпраця з Державним історико-культурним заповідником М. Острог

У рамках співпраці між Полтавським державним аграрним університетом та Острозький замок - Державний історико-культурний заповідник м. Острог відбувся обмін цінними книгами.

Державний історико-культурний заповідник м. Острога отримав у свою колекцію книгу "Випускники Віленського військового піхотного училища у боротьбі за українську державність (1917-1923 рр.)" авторства доктора історичних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку ПДАУ Тамари Олексіївни Шаравари. Книга містить рідкісну інформацію про Бульбинського Івана Тимофійовича, видатного "двічі віленця", дослідженням долі якого займалися в заповіднику.

А бібліотечна книгозбірня ПДАУ поповнилась виданням його сина, Бульбинського Бориса Івановича, "Пролетарська справа", в якому зібрані автобіографічні спогади про радянізацію Західної Волині, події Другої Світової війни, табори ГУЛАГУ. Книга насичена багатими історичними відомостями про Волинський край періоду ІІ чверті ХХ століття.

Дякуємо Державному історико-культурному заповіднику м. Острога за подарунок!

Обидві книги можна буде замовити в нашій бібліотеці. Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією!