Співпраця з академію економічних наук України - менеджмент і енвіроніка : шлях до розвитку світу!

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту тісно співпрацює з багатьма стейкхолдерами, в тому числі громадськими науковими організаціями, а його викладачі є членами різноманітних академій та асоціацій. З особливою повагою завідувач кафедри менеджменту д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Маркіна Ірина Анатоліївна згадує про Академію економічних наук України, членом якої вона є ще з 2008 року. Реалізуючи завдання щодо актуалізації економічної наукової думки в Україні, науковці-академіки Академії економічних наук України проводять наукові дослідження та випускають монографії. З великою зацікавленістю на науковому семінарі кафедри була обговорена монографія «Енвіроніка – фундаментальна наука про спасіння і розвиток земної цивілізації або нова концепція розвитку світу» за авторством д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, віце-президента Академії економічних наук України Білопольського Миколи Григоровича. В монографії досліджено сучасні суспільні системи та запропоновано науку енвіроніку, яка в інтегрованому вигляді, комплексно, в повному обсязі, в загальному охоплені буде не тільки вивчати, але і визначати як теоретично, так і практично майбутній розвиток суспільних систем світу в цілому. Науковим редактором видання виступив академік Національної академії наук України, д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, президент Академії економічних наук України, директор Інституту економіки промисловості Національної академії наук України Олександр Іванович Амоша.

Як зазначив автор, монографія розрахована на всіх інтелектуальних людей світу, які думають про майбутній розумний устрій світобудови на Землі.

Кафедра менеджменту рекомендує до ознайомлення з монографією М. Г. Білопольського «Енвіроніка – фундаментальна наука про спасіння і розвиток земної цивілізації або нова концепція розвитку світу» за посиланням і бажає творчих успіхів!