Співпраця ФАТЕ із компанією СИНГЕНТА

Співпраця із стейкхолдерами для здобувачів вищої освіти спеціальності 201 Агрономія та 202 Захист і карантин рослин.

У рамках зустрічі та співпраці зі стейкхолдерами здобувачі ФАТЕ  прослухали лекцію представників компанії Сингента на тему "Цифрові технології у рослинництві",  ознайомилися із засобами цифрової агрономії - безпілотними літальними апаратами та функціями їх роботи з вегетаційними індексами у рамках вивчення дисципліни "Цифрові технології в агрономії".

Співпраця стейкхолдерів компанії Syngenta та магістрів спеціальності Агрономія. Нагородження магістрів-агрономів Владислава Шевченка та Андріяна Гречкосія, які взяли участь в Generation A - програмі співробітництва Полтавського державного аграрного університету й компанії Syngenta.

Факультет: