Спеціальність "Захист і карантин рослин"

202 Захист і карантин рослин

Подбаємо про здоров'я рослин

Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України


Зміст підготовки
20+

вакансій для спеціаліста 202 спеціальності

40 тис+

успішних випускників і це не межа

50+

авторських курсів

Що на вас чекає під час навчання:

Практичні домашні завдання

Ви відразу відпрацьовуєте отримані знання на практиці, під час навчання отримаєте досвід, необхідний для роботи за фахом

Викладачі-практики

Ви навчаєтеся у фахівців з багаторічним досвідом, які співпрацюють з крупними компаніями, відслідковують тренди, професії та сортують знання в зрозумілому алгоритмі для вас.

Зручний час для навчання

Заняття знаходяться на навчальній платформі Moodle, де ви зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік.

Можливість працевлаштування під час навчання

Ви зможете влаштуватися за спеціальністю у фірму з надання послуг із захисту і карантину рослин на 3 курсі навчання, отримавши дозвіл директора ННІ АСЕ й продовжити навчання за індивідуальним графіком.

Сучасні інструменти

Ви отримаєте теоретичні та практичні навички та уміння з обраної спеціальності, які зможете використовувати у роботі.

Персональний куратор

За вами закріплюється викладач, який супроводжує вас протягом усього навчання. Куратор завжди готовий допомогти вам з усіх питань – від процесу навчання до практичних порад.

Як організовано навчання?

Теорія + практика

Ви відвідуєте лекції, лабораторні та практичні заняття, отримуєте завдання за темами та шаблони їх виконання (методичне забезпечення)

number 1
Домашні завдання і тестування

Протягом всього курсу наші викладачі перевіряють виконані Вами завдання й тести, відповідають на всі питання, а куратор супроводжує під час навчання, підтримує і надихає

number 2
Живі Q&A сесії

Викладачі проводять заняття за змішаною формою навчання (очно в аудиторіях та дистанційно за допомогою он-лайн платформ) на яких Ви можете задати питання і отримати розгорнуту відповідь у реальному часі

number 3
Диплом

Нарешті Ви складаєте екзаменаційні сесії, захищаєте кваліфікаційну роботу і отримуєте диплом, який підтверджує Вашу кваліфікацію бакалавр із захисту і карантину рослин

number 4

Хто Вас буде навчати:

Що ви отримаєте під час навчання:

Новітні навчальні методики від провідних науковців забезпечують можливість ґрунтовного опрацювання класичних наукових поглядів, а також дозволяють розвивати у здобувачів вищої освіти (студентів) власні погляди на економічні виклики сьогодення. Навчальний процес передбачає застосування різних навчальних інструментів з урахуванням надбань нової цифрової епохи.

Застосування сучасних стратегій комунікації відносин між викладачами та здобувачами вищої освіти передбачає обговорення матеріалу та подолання можливих складнощів у змішаному форматі упродовж всього періоду навчання.

Кожний здобувач вищої освіти має змогу крок за кроком реалізовувати власне бачення своєї наукової кар’єри та професійного розвитку, здійснювати власний вибір курсів та коригування навчальної діяльності. Побудова бажаної траєкторії навчання дозволить експериментувати із освітніми напрямами, запропонованими для вивчення.

Щоб повніше зануритись у науково-дослідницьку та громадську діяльність, студентське життя передбачає участь у науково-комунікативних та суспільно значущих заходах. Творча самореалізація є одним з найефективніших способів вивчення складних тем, а громадська діяльність дасть змогу практично розвинути лідерські якості і практично застосовувати теоретичні знання. 

Особистий розвиток майбутнього фахівця передбачає відповідне наукове середовище. В Полтавському державному аграрному університеті забезпечуються ефективні комунікації з колегами та однодумцями, зокрема, у форматі науково-практичних конференцій, конкурсів та олімпіад, для обговорення наявних проблем та пошуку шляхів їх вирішення.

Комбінований навчальний процес із проходженням стажування на провідних підприємствах (організаціях) Полтавської області й України дозволяє не тільки закріпити отримані знання, а й набути практичного досвіду від найуспішніших фахівців.

Сучасна освітня концепція «навчання упродовж всього життя» надає можливість нашим здобувачам вищої освіти ознайомлення з досвідом у закладах вищої освіти – партнерах Полтавського державного університету за кордоном, у тому числі отримання подвійного диплому, проходження практики, стажування після закінчення бакалаврату / магістратури.

Ми допомогаємо з працевлаштуванням

Ви отримуєте державний диплом і міжнародний DIPLOMA SUPPLEMENT, а також Вас додають в реєстр кваліфікованих спеціалістів
Ми дійсно допомогаємо зі стажуванням та працевлаштуванням, оскільки маємо потужну базу підприємців від малого до великого бізнесу, які отримали освіту в нашому університеті і хочуть наймати перевірених фахівців
Ми успішно співпрацюємо з рекрутинговими агенствами і великими компаніями, що наймають наших випускників напряму
completed
piggy

Вартість навчання

Бакалавр

За рік навчання:

18370 грн

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більше

Зміст підготовки

bakalavr

Бакалавр

x`

Мінімальний прохідний бал для першого курсу повного терміну навчання у 2022 році на бюджет – 125 (з національного мультипредметного тесту) + мотиваційний лист

Для вступу на 1 курс після школи: потрібно мати результати національного мультипредметного тесту та мотиваційний лист для бюджетної форми навчання; для вступу на контракт – мотиваційний лист.

Вартість навчання залежить від форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 18370 грн за рік;

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста Ви можете вступити на 2 або 3 курс за результатами ЗНО 2019-2021рр + мотиваційний лист.

Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

На території Університету є 5 гуртожитків.

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу. Для випускників шкіл 29.08.2022р. - оприлюднення списків студентів, рекомендованих на бюджет.

Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.

Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому.

Є можливість проходження виробничої практики за кордоном.

Заступник директора ННІ АСЕ за спеціальністю
Тел. +380 66 907 68 04 Рибальченко Анна Михайлівна
Гарант спеціальності Поспєлова Ганна Дмитрівна
Тел. +380 50 709 610 07