Спеціальність "Менеджмент"

073 Менеджмент

Ефективна бізнес освіта для кожного

Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України

20+

років допомагаємо досягати професійних цілей в сфері управління

40 тис+

успішних випускників і це не межа

50+

авторських курсів і дисциплін для прокачки твоїх soft- та hard-skills

Що на вас чекає під час навчання:

Практичні домашні завдання

Ви відразу відпрацьовуєте отримані знання на практиці, під час навчання отримаєте досвід, необхідний для роботи.

Викладачі-практики

Ви навчаєтеся у професіоналів з багаторічним досвідом, які співпрацюють з крупними компаніями, відслідковують тренди, професії та сортують знання в зрозумілому алгоритмі для вас.

Зручний час для навчання

Заняття знаходяться на навчальній платформі Moodle, де ви зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік.

Диплом міжнародного зразку

Ви обираєте за якою програмою проходитимете навчання, по завершенню якої ви отримаєте диплом всеукраїнського зразка та/або міжнародного зразка. Це в рази збільшує ваші шанси на успішне працевлаштування.

Сучасні інструменти

Ви отримаєте практичні інструменти з менедженту, які зможете використовувати у роботі.

Персональний куратор

За вами закріплюється викладач, який супроводжує вас протягом усього навчання. Куратор завжди готовий допомогти вам з усіх питань - від процесу навчання до практичних порад.

Як організовано навчання?

Теорія + практика

Ви відвідуєте лекції, отримуєте практичне завдання за темою заняття та шаблон його виконання

number 1
Домашні завдання і тестування

Протягом всього курсу наші викладачі перевіряють Ваші домашні завдання, відповідають на всі питання, а куратор супроводжує під час навчання, підтримує і надихає

number 2
Живі Q&A сесії

Викладачі проводять онлайн-заняття на яких Ви можете задати питання і отримати розгорнуту відповідь у реальному часі

number 3
Диплом

Нарешті Ви проходите іспити і отримуєте диплом, який підтверджує Вашу кваліфікацію

number 4

Хто Вас буде навчати:

Що ви отримаєте під час навчання:

Всі матеріали навчальних занять регулярно оновлюються і актуалізуються відповідно до нових трендів в практиці менеджменту.

Ви можете в доступній і цікавій формі за допомогою інтерактивних методик і гейміфікації навчального процесу опанувати наші дисципліни.

Ви завжди можете звернутись за порадою до викладача або більш досвідченого студента і отримати 100%-й фідбек, адже ми будуємо наші відносини на принципах тьюторства.

25% дисциплін ви можете обрати самостійно, орієнтуючись на власні потреби і інтереси. При необхідності ви можете виконувати навчальне навантаження в зручний для себе та викладача час.

У вас є можливість приєднатись до потужного студентського самоврядування університету, реалізувати себе в спорті, художній самодіяльності, проявити свої лідерські якості.

На сьогодні маємо більше ніж 100 закладів-партнерів (в тому числі і закордонних), в яких ви маєте можливість опанувати окремі дисципліни за власним вибором та отримати практичну підготовку.

Ми допомогаємо з працевлаштуванням

Ви отримуєте державний диплом і міжнародний DIPLOMA SUPPLEMENT, а також Вас додають в реєстр кваліфікованих спеціалістів
Ми дійсно допомогаємо зі стажуванням та працевлавтуванням, тому що маємо базу підприємців від малого до великого бізнеса, які отримали освіту в нашому університеті і хочуть наймати перевірених спеціалістів
Ми успішно співпрацюємо з рекрутинговими агенствами і великими компаніями, що наймають наших випускників напряму
completed
piggy

Вартість навчання

Бакалавр

За семестр навчання:

9185 грн
Магістр

За семестр навчання:

10835 грн

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більше

Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту).

Для вступу на І курс після школи: потрібно мати результати оцінювання НМТ або ЗНО з 3 предметів: українська мова і література; математика – обов’язково, один предмет – на вибір. Для вступу після коледжу: потрібно мати результати НМТ або ЗНО з 2 предметів: українська мова – обов’язково, один предмет – на вибір.

Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 18370 грн за рік.

Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста Ви можете вступити на 1 курс скороченого терміну навчання 2 роки, на 2 або 3 курс нормативного терміну навчання за результатами НМТ / ЗНО з двох предметів.

Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.

На території Університету є 5 гуртожитків.

Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.

Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.