Шлях до чемпіонату світу з авіамоделювання студента інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету

Мрії збуваються! Але шлях до їх здійснення умовно поділяється на окремі етапи. Так, студент 2 курсу інженерно-технологічного факультету ПДАУ спеціальності 133 Галузеве машинобудування Максим Козирьов був включений за результатами відбіркових змагань до складу команди, яка братиме участь у чемпіонаті світу з авіамоделювання. Але перш ніж взяти участь у змаганнях такого рівня, спортсмени набувають досвіду на вітчизняних аеродромах.
24 вересня 2021 року на аеродромі «Коротич», що в Харківській області, поблизу села Новий Коротич, відбувся Кубок Харківського аероклубу FЗК-21, у якому взяла участь полтавська команда. З-поміж 34-х учасників змагань наш Максим продемонстрував 7-й результат.
Сподіваємося на подальші успіхи Максима! Бажаємо йому «легких польотів» і здобути не лише фундаментальну професійну підготовку під час навчання, а й скористатися нагодою відкрити у собі й інші таланти! Чекаємо на нові досягнення!

Aviamodel student