Школа європейського тваринництва

Школа європейського тваринництва – це міжнародний проект між  ПДАА та ТОВ «Ефективні системи у тваринництві»
Мета: надати знання студентам ПДАА та зацікавленим практикам з сільгосппідприємств в питаннях найбільш інноваційних та  сучасних концепцій в тваринництві від розробників таких концепцій в країнах із розвинутим тваринництвом (Німеччина, Австрія та ін.).
Очікуваний результат:
1.  Випускники ПДАА будуть затребувані на ринку праці більше ніж випускники інших аграрних ВНЗ України.
2. Випускники ПДАА будуть рушійною силою в напрямку інноваційного розвитку галузі тваринництва.
3. Практики галузі тваринництва із всієї України  зможуть також пройти теоретичний та практичний курс для підвищення власної кваліфікації.
4. Цей проект буде прикладом  для інших аграрних ВНЗ України.
Лектори в школі європейського тваринництва:
1. Вузькопрофільні закордонні експерти, які є кращими фахівцями в своїй галузі.
2. Українські експерти, які представляють інтереси закордонних експертів і є визнаними фахівцями у відповідних напрямках.
3. Успішні українські практики.
4.  Викладачі ПДАА.
«Наша мета – профорієнтація та працевлаштування випускників», – зазначив Олег Горб, проректор з наукової діяльності та міжнародних зв’язків. «Таку схему ми перейняли в поляків. За результатами кожного модуля учасники «Школи» отримують сертифікати. Ті, хто його видають, гарантують, що студенти засвоїли отриману інформацію. Відповідно, такі сертифікати цінують потенційні роботодавці. Це дасть змогу нашим випускникам швидше знайти роботу», – підкреслив він.

У «Школі» мають змогу взяти участь не лише студенти, а й фахівці з господарств, як це сталося під час першого модулю, присвяченому інтенсивному вирощуванню телят на молочних підприємствах. «Чому важливе це питання? Бо у структурі виробництва молока 20–30% припадає на вирощування молодняку і це один із дієвих інструментів зменшення собівартості», – підкреслив Олег Чуб, колишній випускник ПДАА й один із ініціаторів за початкування «Школи».

Слухачі Школи при закінченні  ПДАА отримають також диплом  Школи Європейського тваринництва, що забезпечить  випускникам  кращі можливості при працевлаштуванні.