Шістнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Шановні колеги!

Розпочато реєстрацію конкурсних робіт XVI Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», яка відбудеться 23-25 жовтня 2024 року в онлайн-режимі.

Учасники виставки: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), інклюзивно-ресурсні центри, центри професійного розвитку педагогічних працівників, виробники й постачальники засобів навчання і обладнання.

Для учасників виставки відбудуться конкурс на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» з нагородженням почесною нагородою і дипломом, конкурс із 15-ти тематичних номінацій з нагородженням переможців золотими, срібними й бронзовими медалями, сертифікатами авторів конкурсних робіт.

Роботи надсилаються на E-mail konkursy.innovatyka2024@gmail.com до 23 вересня 2024 року включно.

Умови участі в конкурсах, вимоги до конкурсних робіт учасників виставки у вкладенні.

З питань отримання інформації щодо вартості участі в виставці та конкурсах звертайтеся в Оргкомітет - Компанія «Виставковий Світ»
Адреса: вул. Іоанна Павла II, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042
Тел.: (067) 656-51-89, (067) 721-49-46
E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net
https://innovosvita.com.ua/
https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/