Щоденно працює ігрова кімната для дітей ВПО

З 19 вересня в гуртожитку 4Б працює ігрова кімната для дітей із родин внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашого університету. Дитячу кімнату для занять з дітьми допоміг облаштувати Гуманітарний центр «Проліска — Полтава».

Працівники психологічної служби та бібліотеки ПДАУ склали графік роботи дитячої кімнати окремо для дошкільнят і школярів. Для розваг дітей є ігрові намети, сухий басейн, м’які пуфи, меблі для іграшок, світлова пісочниця, мультимедійний проєктор, а також прекрасна колекція іграшок,  зібрана викладачами та студентами університету.

Для дошкільнят щодня проводяться рухові ігрові заняття та розвивальні заходи з використанням арттерапевтичного малювання і казкотерапії. Співробітниці психологічної служби та бібліотеки щодня проводять зі школярами різнобічні навчальні, розвивальні та виховні заняття в ігровій формі.

5 жовтня психологи Гуманітарної місії «Проліска» провели спільне заняття для дітей із сімей ВПО, присвячене Всесвітньому дню психічного здоров’я, на якому обговорювалася важливість ментального здоров’я для кожної людини. Діти також відобразили в малюнках своє бачення щасливого життя. Залучаємо до проведення ігрових занять з дітьми і наших студентів, які хочуть розвивати свій організаторський талант і педагогічні здібності.