Сертифікати з проходження курсу користування комп’ютерною програмою M.E.Doc

26 листопада 2018 р. студенти напрямку «Облік і оподаткування» та викладачі отримали сертифікати з проходження курсу користування комп’ютерною програмою M.E.Doc за результатами успішно складеного іспиту.

M.E.Doc (My Electronic Document) - найпоширеніше українське програмне забезпечення для подачі звітності до контролюючих органів та обміну юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.

Співробітники кафедри та студенти мали честь зустрітися з багатьма стейкхолдерами.

Сергій Кондратюк, офіційній представник компанії M.E.Doc (м. Київ) M.E.Doc, вручив слухачам курсу сертифікати. Як значив Сергій «Фахівці M.E.Doc навчають студентів більше, ніж у 70 ВНЗ України. Полтавська державна аграрна академія стала першою ластівкою саме у м. Полтава, де було проведено даний захід».

Цій визначній події передував тренінг, який протягом вересня – листопада 2018 року на базі кафедри організації обліку та аудиту проводила Альона Тимошевська, досвідчиней фахівець, експерт - консультант товариства з обмеженою відповідальністю «Інфосвіт IT сервіс» (м. Полтава). Саме цікаві заняття стали запорукою успішно складеного іспиту слухачами.

Кафедра також щира вдячна Олегу Бондаренку, директору ТОВ «Інфосвіт IT сервіс» (м. Полтава), експерту з питань інформатизації за поради, час та знання.

Тренінг щодо роботи в програмі M.E.Doc було розроблено викладачами кафедри, к.е.н., доцентом Дугар Т. Є та к.е.н., доцентом Романченко Ю. О. як додатковий захід до курсу «Комп’ютерний облік у суб’єктів малого підприємництва». Викладачі щиро вдячні за співпрацю та допомогу в організації навчання й підготовці фахівців з обліку, оподаткування та звітності у малому бізнесі.

Шалено щасливі, бо долучилися до школи справжніх ІТ-бухгалтерів. Чекаємо наступної хвилі тренінгів з курсу M.E.Doc!