Серія онлайн-конференцій Trados, ELEVATE 2024

20 та 21 березня доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Леся Матвієнко взяла участь у серії онлайн-конференцій Trados, ELEVATE 2024, які були присвячені особливостям застосування сучасної системи автоматизованого перекладу Trados.
   На базі онлайн-платформи для перекладачів ELEVATE спікери та учасники обговорили ряд актуальних перекладацьких питань: 40 років Trados: відкриття майбутнього перекладу; навігація до змін: думки лідерів у локалізації; прискорення інновацій: відкрийте для себе нові лінгвістичні можливості ШІ в Trados; подолання кордонів: поліпшення доступності в локалізації.

Такий досвід співпраці із закордонними колегами дав змогу Лесі Матвієнко глибше зануритись у специфіку застосування інструментів автоматизованого перекладу в підготовці майбутніх перекладачів у середовищі закладу вищої освіти.
   За підсумками участі в заході доцентка отримала сертифікат.