Семінар-тренінг «Профілактика емоційного вигорання для педагогів»

27 лютого 2023 року в стінах факультету ветеринарної медицини Полтавського ДАУ відбувся семінар-тренінг на тему «Профілактика емоційного вигорання для педагогів». Спікером заходу була практикуюча психологиня Радченко Антоніна Вадимівна, зустріч з якою організувала модератор заходу кандидат ветеринарних наук, доцент Панасова Тетяна Георгіївна.
До заходу окрім викладачів факультету ветеринарної медицини, також, долучилися здобувачі вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії та їх наукові керівники.
У процесі тренінгу всі учасники без винятку були залучені до роботи над собою, зокрема – мали змогу пройти цікаві тести, що допомагали встановити рівень професійного вигорання, освоїти психологічні прийоми, тощо. Психологиня на семінарі давала конкретні поради, приклади здійснення превентивних заходів з метою збереження ментального здоров’я та гарного самопочуття.
Захід відбувався у доволі дружній та теплій атмосфері, всі бажаючі винесли з тренінгу для себе щось нове та корисне.