Секрети фінансової грамотності від банкірів

29 лютого та 7 березня 2024 року на факультеті обліку та фінансів відбулись зустрічі здобувачів вищої освіти 1 та 2 курсів з представниками Райфайзен Банку. Зустріч відкрив та представив спікерів декан факультету обліку та фінансів Олександр Безкровний, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Менеджери банку Анастасія Козюра та Дмитро Нижник у форматі дуальної лекції-бесіди на тему "Фінансова грамотність" розкрили важливі для сьогодення питання:

• Як обрати банк? Якими критеріями слід керуватись?
  • Як правильно керувати своїми фінансами?
  • Як здійснювати заощадження?
  • Які існують міфи про нестабільність банківської системи України?
  • Які умови оформлення та погашення кредиту?
  • Які переваги мобільного банкінгу?
  • Які розповсюджені види шахрайства та як від них убезпечитись?

Для слухачів було легко сприймати актуальну і цікаву інформацію, яка доступно повідомлялась у формі діалогу як між спікерами, так і з залученням слухачів до обговорення. Жвавим став завершальний блок питань від слухачів.

Дана тема настільки широка та важлива, що залишився легкий присмак незавершеності зустрічі. Дуже багато аспектів фінансової грамотності слід обговорювати саме з фахівцями фінансової сфери.

Дякуємо спікерам! Завжди будемо раді продовжити обговорення таких актуальних тем!