Розвиваємо дуальну освіту разом із ПрАТ «Миронівський хлібопродукт»

31 січня гаранти ОП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва для підготовки фахівців бакалаврського і магістерського рівнів освіти Лариса Кузьменко і Світлана Усенко разом зі студентами взяли участь у прямому ефірі у телеграм-каналі UGEN на тему «Як працює найбільша в Європі птахофабрика?». Спікерами заходу були Євген Ковальов, заступник технічного директора з технічного обслуговування  Вінницької птахофабрики, та Марина Шептицька, фахівчиня з професійного навчання персоналу. Впродовж зустрічі було розглянуто форми взаємодії ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» з навчальними закладами; можливості проходження практики з метою отримання навичок на виробництві шляхом упровадження дуальної освіти; особливості технічного обслуговування роботи Вінницької птахофабрики, найбільшої в Європі.

Наразі студенти бакалаврату ПДАУ, які навчаються за спеціальністю 204 ТВППТ, Дуванов Олексій, Комишний Максим, Ковбасюк Дар’я і Манько Станіслав випробовують дуальну освіту на практиці, працюючи стажистами зоотехніка у Виробничому департаменті філії «Птахокомплекс "ТОВ Вінницька птахофабрика"», а їхні одногрупники з нетерпінням чекають зустрічі, щоб обговорити набутий ними практичний досвід.