Розширення партнерських зв’язків зі стейкхолдерами

Ректорка Полтавського державного аграрного університету Валентина Аранчій підписала низку договорів про співпрацю. Зокрема, були започатковані нові партнерські відносини з Групою компаній «КМ» (генеральний директор В’ячеслав Заєць), ТОВ «Довіра_2006» (директор Віталій Карюк) і ПП «Ветерина» (директор Ігор Чепурко).

В укладених договорах передбачена ефективна взаємодія сторін у сферах науково-дослідної діяльності та підготовки кадрів. Основними напрямами співробітництва є: організація та проведення спільних наукових досліджень, консультацій з питань розвитку міжнародних економічних відносин, науково-практичних і науково-методичних конференцій, семінарів тощо, а також конкурсів та інших форм залучення наукових інвестицій.

Важливим аспектом партнерських відносин стане участь зацікавлених сторін у розвитку освітньої діяльності Університету, передусім у підготовці здобувачів вищої освіти спеціальностей 292 Міжнародні економічні відносини та 051 Економіка бакалаврського та магістерського рівнів підготовки. Передбачено залучення зовнішніх стейкхолдерів у роботу з удосконалення освітно-професійних програм зазначених спеціальностей, а також освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти (PhD) спеціальності 051 Економіка. Заплановані спільні заходи з розроблення та впровадження нових навчальних курсів і програм практик із забезпеченням їх проходження здобувачами вищої освіти на безоплатній основі.

Сподіваємося на плідну співпрацю та дякуємо керівництву ГК «КМ», ТОВ «Довіра_2006» і ПП «Ветерина» за активну участь у підготовці здобувачів вищої освіти.