Розширене засідання наукового гуртка «Технологічний інжиніринг переробних підприємств»

17 листопада 2022 року відбулося розширене засідання наукового гуртка кафедри механічної та електричної інженерії «Технологічний інжиніринг переробних підприємств». До зустрічі, крім здобувачів вищої освіти інженерно-технологічного факультету, були залучені студенти ВСП "Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж" спеціальності 133 Галузеве машинобудування.
Керівники гуртка д. т. н., професор Скрипник В. О. та к. т. н., доцентка Левченко Ю. В. ознайомили студентів із актуальними проблемами галузевого машинобудування, обговорили можливості залучення студентів коледжу до роботи гуртка «Технологічний інжиніринг переробних підприємств» для полегшення процесу адаптації при вступі до Полтавського державного аграрного університету, а також запросили здобувачів освіти до участі у Всеукраїнській студентської конференції, яка відбудеться у квітні 2023 року.

Крім того, користуючись нагодою, Левченко Ю. В. провела профорієнтаційну роботу серед студентів коледжу, наголосила на перевагах навчання в ПДАУ, ознайомила потенційних вступників з освітніми програмами, за реалізацію яких відповідає інженерно-технологічний факультет. Про свої враження від навчання в Університеті розповіли випускники коледжу 2021 та 2022 років, а нині – здобувачі вищої освіти ПДАУ Супрович Олександр, Сторчай Владислав і Хоменко Дмитро.

Оскільки захід відбувався у Міжнародний день студентів, викладачі Університету привітали здобувачів зі святом і побажали їм творити та створювати для майбутнього розвитку нашої країни.