Розпочала роботу «І Школа забезпечення якості вищої освіти»

З метою розбудови внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти та реалізації принципів студентоцентризму у Полтавському державному аграрному університеті спільно з ГО «Українська асоціація студентів» розпочала роботу «І Школа забезпечення якості вищої освіти» – проєкт, котрий має на меті озброїти здобувачів вищої освіти необхідними компетентностями щодо якості вищої освіти, адже саме студенти є агентами змін, котрі сприяють євроінтеграційним процесам.
23 листопада 2023 року відкрили навчання Микола БУТКО, помічник ректора, Людмила ШУЛЬГА, керівник навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти, Інна ЛАВРІНЕНКО, керівник відділу моніторингу та забезпечення якості освіти, Тетяна ЯПРИНЕЦЬ, завідувачка навчально-методичного кабінету. Перше заняття було присвячене Європейському простору вищої освіти, котрий ґрунтується на міжнародному співробітництві, забезпечує широкий доступ до якісної вищої освіти на принципах демократії, незалежності університетів, їхньої наукової і дослідницької самостійності, активізації мобільності студентів, що закладає можливості для їхньої професійної кар’єри й особистісного розвитку.
Навчання у Школі триватиме близько двох місяців. По закінченню курсу, за умови успішного проходження тестування, здобувачі вищої освіти отримають відповідні сертифікати.
Тримаймо освітній фронт разом!