РОБОТА З ДІТЬМИ ВПО: РОЗВИВАЛЬНІ ЗАНЯТТ

На протязі передноворічних свят співробітники психологічної служби разом з представниками бібліотеки та психологами ГО «Проліска» ефективно впроваджували розроблені програми розвитку дітей дошкільного та розвивальну програму дітей молодшого шкільного віку, узгоджені з психологами Гуманітарного центру Проліска-Полтава. Заняття проводились в ігровій кімнаті, яку Гуманітарна місія "Проліска" обладнала для дітьми ВПО, які мешкають на території нашого університету при фінансовій підтримці UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Під час заходів з дітьми організаторами занять було використано арттерапевтичні техніки і вправи, направлені на зняття тілесного напруження та емоційне розвантаження (проєктивне малювання, ліплення, рольові ігри).

В залі 5 корпусу для дітей проводились руханки, вправи на моторику, увагу та згуртованість, які сприяють формуванню позитивної самооцінки та налагодженню ефективної комунікації, заряджаючи позитивними емоціями та енергією.

Під час різдвяних свят в читальній залі бібліотеки співробітниками психологічної служби та бібліотеки було організовано майстер-класи виготовлення поробок і новорічних іграшок. На радість дітям зі смаколиками і новорічними подарунками до них завітав Святий Миколай.

Через вільну гру та пізнавальні заняття відбуватиметься ненав’язливе навчання та розвиток дуже важливих для дітей навичок: фізичних, інтелектуальних, емоційних та соціальних.

Дуже важливо, що до проведення ігрових занять з дітьми залучаються і наші студенти. Особливо дякуємо здобувачам вищої освіти ННІ економіки, управління, права  та ІТ за старанність та креативність у роботі з дітьми.