Робота гуртка на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

19 грудня члени гуртка біології продуктивності тварин разом із доцентом Богданом Шаферівським відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, де ознайомились із зоолого-тваринницькою базою закладу, на території якої є  крільчатник, пташник, вольєри для утримання свійських і диких тварин. На базі утримується 15 видів тварин і птиці сільськогосподарського та декоративного призначення, а в саду розміщена пасіка.
Здобувачі вищої освіти із великим інтересом ознайомились із роботою відділу сільського господарства, який координує дослідно-експериментальну роботу, надає інформаційно-методичну допомогу керівникам гуртків натуралістичного та сільськогосподарського профілю.
Щиро дякуємо співробітникам Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за плідну багаторічну співпрацю!