Робоча зустріч зі стейкхолдером ОПП Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

15 травня 2024 року відбулася робоча зустріч декана інженерно-технологічного факультету ПДАУ Олександри Біловод, завідувача кафедри механічної та електричної інженерії Станіслава Попова, гаранта освітньо-професійної програми 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка професора Анатолія Семенова, доцентів Юлії Басової та Ярослава Бичкова із директором виробничо-господарської фірми «СПМК-516 ЛТД» Михайлом Купріяном.

Головним чином фірма здійснює роботи з будівництва ліній електропередач напругою 0,4–10 кВ із одночасним підключенням цих ліній до промислових підприємств та об’єктів соціально-культурного побуту. Підприємство має у своєму складі електролінійні та електромонтажні бригади та дільницю з монтажу трансформаторних підстанцій і розподільчих пунктів для виконання пусконалагоджувальних робіт на них. Наявний достатній для виконання зазначених робіт транспортний парк, зокрема будівельні механізми та спеціалізований транспорт для перевезення опор (ліктьові вишки, ямобури, екскаватори, автокрани, траншеєкопачі, спеціалізовані автомобілі, електролабораторії, інші засоби та механізми).

Після ознайомлення з виробництвом фірми учасники зустрічі обговорили напрями подальшої співпраці під час підготовки здобувачів вищої освіти за профільною спеціальністю у напрямі наповнення практичної складової, а також розвитку матеріально-технічної бази кафедри, відповідальної за реалізацію освітньо-професійної програми.