Робоча зустріч з питань академічної мобільності здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Міжнародні економічні відносини

Відбулася робоча зустріч зацікавлених сторін у рамках реалізації угоди про співпрацю між Полтавським державним аграрним університетом і Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», на якій розглядалися питання академічної мобільності здобувачів вищої освіти.

У зустрічі взяли участь:

– від Полтавського державного аграрного університету – Алла Світлична, директорка навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, к. е. н., доцентка; Ірина Загребельна, заступниця директора навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, к. е. н., доцентка; Юлія Самойлик, професорка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, д. е. н., професорка;

– від Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» – Людмила Франко, завідувачка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин.

Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшої співпраці в напрямі розвитку програми академічної мобільності між закладами-партнерами, порівняли навчальні плани спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини, поділилися особливостями освітнього процесу у своїх закладах, обговорили питання документального оформлення перезарахування результатів навчання.

Висловлюємо вдячність колегам за співпрацю та зацікавленість  майбутнім розвитком програми внутрішньої академічної мобільності між закладами вищої освіти.