Робоча нарада з відповідальними за академічну доброчесність у навчально-наукових інститутах / на факультетах університету (20.12.22 р.)

20 грудня 2022 року відбулася робоча нарада з відповідальними за академічну доброчесність у навчально-наукових інститутах / на факультетах університету.

Під час зустрічі було закцентовано увагу на особливостях процедури розгляду справ щодо порушення норм академічної доброчесності членами університетської спільноти у зв'язку з прийняттям і введенням в дію нових редакцій Положення про Комісію з етики та управління конфліктами та Комісію з академічної доброчесності у Полтавському державному аграрному університеті.

        

Цікавим був фідбек щодо імплементації Рекомендацій для експертів з розгляду внутрішньої політики і процедур забезпечення академічної доброчесності та зовнішньої оцінки їх якості від НАЗЯВО.

По закінченню зібрання були розставлені організаційні акценти якісного проведення заходів щодо популяризації норм і принципів академічної доброчесності в університеті у другому навчальному семестрі.