Результати опитування студентів щодо подолання ними труднощів під час карантину Екологи (частина 2)

Карантин – це час для ефективного самоменеджменту: Частина 2

Іноді момент, якого ти так довго чекав,

приходить у найневідповідніший час….

До опитування, яке проводить психологічна служба, приєднуються здобувачі вищої освіти спеціальності 101 Екологія. Вони розповіли про свій досвід подолання ізоляції та особливості навчання під час карантину.

Модератор опитування: Плаксієнко І.Л., к.х.н., доцент кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля.

Дяченко Аліна

На час карантину я перебуваю разом із сім'єю в селі.

Ми нечасто збираємось разом, але саме в цей неспокійний час нас об’єднало родинне коло. Мій день проходить у постійному русі.  Допомога по дому ,саморозвиток, заняття йогою (хоча ці заняття довго відкладала на потім), читаю книги і, звичайно, не забуваю про дистанційне навчання. Карантин змусив кожного з нас подивитися на життя інакше. Ми почали більше спілкуватися з родиною і займатися тим, на що раніше просто не вистачало часу .Тому можу сміливо сказати, що мій карантин проходить весело й продуктивно.

Під час карантину перебуваю вдома, у с. Плоске Полтавської обл.

Під час карантину багато уваги приділяю навчанню як у програмі Moodle, так і на інших ресурсах, намагаюсь досягти рівня, який би мав під час очного навчання в академії. Помітив, що навчатися самостійно вдома набагато складніше, ніж вставати о 8 годин на лекції :).

Оскільки як мешкаю в селі, майже кожного дня на практиці «вивчаю» ґрунтознавство та рослинництво, не забуваю і про екологію.

Чесак Олександр

Назаренко Артем

Під час карантину перебуваю вдома, у м. Полтава.

Для когось зараз час скаржитись на життя, а для когось – розвиватися. Я користуюся можливістю залишатися вдома і витрачаю цей час на втілення ідей щодо свого вдосконалення. Звичайно, важко не сумувати за прогулянками з друзями, особливо в теплі весняні дні. Але головне – зберегти здоров'я, і тоді все життя ще буде попереду, щоб насолодитися спілкуванням з близькими. Нудьгувати ніколи – справ вистачає.

Під час карантину перебуваю вдома, смт. Варва Чернігівська обл.

Запровадження карантину дало змогу повернутися до того, що було відкладено в «довгий ящик». Окрім самостійного опанування навчальних дисциплін на платформі Moodle, наводжу лад у домашній бібліотеці та реалізовую знання з агроекології та лісівництва. Користуючись нагодою, майже щодня дивлюсь фільми з лінійки нагород «Оскар» і славнозвісних режисерів Гая Річі, Люка Бессона та Квентіна Тарантіно. Окрім свого навчання, ще допомагаю навчитися молодшому брату-першокласнику, який також опановує предмети дистанційно.

Матухно Григорій

Вікторія Глазунова

Дні карантину я проводжу в с. Староаврамівка.

Доброго дня!

Моє ім'я — Вікторія Глазунова, я студентка 3 курсу спеціальності 101 Екологія освітнього рівня бакалавр. Для мене цей час —це не привід піддаватися лінощам. Кожен мій ранок, як і в академії, розпочинається із занять, але цього разу в системі мудл. Вдома працювати приємніше, але менш ефективно, адже  відсутність робочої атмосфери все ж дає про себе знати. У вільний час я спілкуюся із сім'єю і допомагаю батькам в домашніх справах, стежу за новинами щодо ситуації з коронавірусом, переглядаю фільми, читаю книги, різні цікаві статті, навчаюся фешн-дизайну з інтернет-ресурсів, намагаюся приділяти увагу вивченню англійської мови, переглядаю різні уроки та онлайн-курси з письменницької майстерності. Загалом займаюся тим, чим і раніше, але тепер у мене є більше часу для цього. Моя сім'я поряд, що робить мене більш щасливою. Тому для мене карантин — не привід сумувати.

Під час карантину перебуваю вдома, у м. Очаків.

Під час карантину я займаюся самопізнанням, допомагаю батькам з домашніми справами, навчаюся кермувати машиною, оскільки хочу якомога швидше отримати посвідчення водія. Виконую завдання, які були надані викладачами на дистанційній платформі Moodle. Дивлюся фільми, відпочиваю і дуже сподіваюся, що вся ця ситуація з карантином незабаром закінчиться.

Чумаченко Євгенія

Литвин Вікторія

Під час карантину перебуваю у бабусі (Полтавська обл.)

Що може бути кращим за самоізоляцію в бабусі на дачі? Доглядати та піклуватися про квіти, допомагати бабусі в хатніх справах … Це те, чого прагнула моя душа в місті. Так, карантин – це не найкращий час для веселощів та розваг, проте для допомоги близьким та рідним – те, що треба. У мене вистачає часу і для занять на дистанційній основі, і на шиття масок, і для того, щоб саморозвиватися.  Сподіваюсь: усе буде добре!