Результати моніторингу рівня наукової та професійної активності науково-педагогічних працівників Полтавського державного аграрного університету (27.10.2018 р. - 27.10.2023 р.)

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ПДАУ!

Узагальнено і оприлюднено інформацію щодо наявності досягнень у професійній діяльності науково-педагогічних працівників Університету, які забезпечують освітній процес, за останні п’ять років.

Найбільше досягнень у професійній діяльності мають:

• ДЯЧКОВ Дмитро, д.е.н., професор (кафедра менеджменту ім. І.А. Маркіної);
  • САМОЙЛИК Юлія, д.е.н., професор (кафедра економіки та міжнародних економічних відносин);
  • ТАРАН-ЛАЛА Олена, д.е.н., професор (кафедра підприємництва і права);
  • МОРОЗ Світлана, к.пед.н., доцент (кафедра підприємництва і права);
  • ТИЩЕНКО Володимир, д.с.-г.н., професор (кафедра селекції, насінництва і генетики);
  • ПИСАРЕНКО Павло, д.с.-г.н., професор (кафедра екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля);
  • ГОРИК Олексій, д.т.н., професор (кафедра будівництва та професійної освіти).

Вітаємо! Бажаємо нових звершень!