Результати активної наукової співпраці магістрантів спеціальності Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) та викладачів кафедри будівництва та професійної освіти за перше півріччя 2022-2023

Протягом І семестру 2022-2023 навчального року викладачами кафедри будівництва та професійної освіти разом із майбутніми магістрами з професійної освіти (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) велась активна наукова робота. Результатами плідної наукової співпраці стала участь магістрантів у наступних конференціях:

1. ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Ефективне використання енергії: стан і перспективи» (11 листопада 2022 року, м. Камянець-Подільський, Подільський державний аграрний університет), зокрема представлено доповідь здобувача Рибянського О. В. та професора Скрипника В. О. на тему: «Використання відходів аграрного виробництва для сушіння зерна»

2. Х Міжнародна науково-практична конференція «Філософські аспекти професійної освіти» (17 листопада 2022 року, м. Херсон – м. Кропивницький, Херсонський державний аграрний університет) у якій взяли участь наступні магістранти з професійної освіти: Бурля Б. І., Запорожан М. Е., Кетрушка А. П., Кононенко М. М., Пархоменко Р. М., Петраш Р. В., Рибянський О. В., Сайчук О.В., Чернях Н. О.

3. Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Інновації та перспективні шляхи розвитку інформаційних технологій» (іпшріт-2022) (9 грудня 2022 року, м. Черкаси, Черкаський державний технологічний університет) у якій взяли участь здобувачі Оніщенко В.М. та Рибянський О.В. з доповіддю на тему: «Використання інформаційно-комп’ютерних технологій при проєктуванні системи організації освітнього процесу ЗВО в умовах дистанційного навчання».

Так тримати!