Реалізація проєкту академічної мобільності між Полтавським державним аграрним університетом та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля для магістрів-менеджерів

За сучасних умов академічна мобільність – це можливість здобувачів вищої освіти навчатися, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти як на території України, так і поза її межами.
Полтавський державний аграрний університет вже не вперше реалізує програму внутрішньої академічної мобільності спільно з партнерськими закладами вищої освіти України. Так, з 07 лютого 2022 року по 20 травня2022 р. два здобувачі вищої освіти за ОПП Бізнес-адміністрування спеціальності  073 Менеджмент – Юлія ЩЕРБАКОВА, Владислав СОТНІКОВ у межах здійснення проєкту академічної мобільності між Полтавським державним аграрним університетом та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля мають змогу, відвідуючи курс навчальної дисципліни «Менеджмент економічної безпеки», підвищити свій фаховий рівень.
       Отож, вкотре наголошуємо, що академічна мобільність збільшує шанси студентів на професійну самореалізацію, а також підвищує якість трудових ресурсів національної економіки. Вона стає відповіддю національних систем освіти на виклики глобального освітнього простору, жорстку конкуренцію на ринку освітніх послуг.