Пишемо Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада наша держава відзначає День української писемності й мови. Це свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні, у цей день усіх українців традиційно закликають разом писати радіодиктант національної єдності.

Цей рік не став винятком, попри те, що країна перебуває у стані війни за свою незалежність, за право говорити у своїй країні рідною мовою. Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідному дому, авторкою його є письменниця і режисерка Ірина Цілик, а читала диктант народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Здобувачі вищої освіти різних спеціальностей інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету разом із науково-педагогічними працівниками кафедри механічної та електричної інженерії із задоволенням приєдналися до цієї ініціативи, вкотре демонструючи єдність української нації.