Психологи Національної психологічної асоціації України про особисті стосунки в цифровому середовищі

14 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю Політологія взяли участь у заході, який був організований представниками дивізіону  «Кіберпсихологія та психологічна практика в цифровому середовищі» Національної психологічної асоціації України (модераторка — Валентина Артамонова). На цій онлайн-зустрічі були присутні к. пед. н., доцентка соціальна педагогиня психологічної служби ПДАУ Ільченко А. М., к. і. н., доцент Помаз Ю. В. та інші викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів ПДАУ.

Фахівці дивізіону вважають своєю місією розвиток кіберпсихології та поширення психологічної культури в умовах футурошоку. Темою онлайн-зустрічі стало обговорення впливу цифрового середовища на психіку людини, формування особистих стосунків в умовах активного використання різноманітних цифрових технологій.

Студенти-політологи отримали відповіді на актуальні запитання:

• Що саме ми можемо називати стосунками?
  • Що можна вважати початком стосунків?
  • Що саме може відбуватися онлайн і поза ним?
  • Як онлайн впливає на стосунки?
  • Наскільки стосунки в онлайні відрізняються від  стосунків в офлайні?
  • Як будувати та підтримувати онлайн-стосунки сьогодні?

Велика подяка практикуючим психологам Національної психологічної асоціації України за цікаві доповіді, адже від розуміння психологічних особливостей міжособистісної взаємодії в цифровому середовищі безумовно залежить наше ментальне благополуччя!