Психологічний тренінг «Мелодії студентського життя»

24 лютого 2021 року першокурсники спеціальності 101 «Екологія» під час виховної години взяли участь у психологічному тренінгу із формування згуртованості групи «Мелодії студентського життя», який провела керівниця психологічної служби І. Л. Плаксієнко. Такі виховні години психологічна служба організовує в межах упровадження тренінгової програми «Соціально-психологічна адаптація студентів перших – других курсів до навчання у ЗВО» з метою сприяння психологічній адаптації першокурсників до нових умов освітнього процесу у ЗВО та  підвищення рівня згуртованості групи.

Студенти виконали різні вправи на виявлення своїх особистісних якостей та емоційного рівня взаємодії у групі. Спільна творча робота із застосуванням методу інтеграційної музикотерапії, без сумніву, допомагає студентам оцінити свій емоційний стан, налагодити дружні стосунки з одногрупниками і знайти своє місце у студентському колективі. Тренінг пройшов у дружній, веселій атмосфері.